Nowości

Wózki Antybakteryjne do Sprzątania i Dezynfekcji w Szpitalach, DPS

Nowości- Prezentujemy na rynku Największą Kompleksową Ofertę Wielofunkcyjnych Higienicznych Wózków do Sprzątania I Dezynfekcji. WÓZKI  Ultra- Higieniczne  BCS   Bacterial Control System   Nowości

Strefa B- BAKTERYJNA– worki z pokrywą– strefa brudnej bielizny i na różne odpady- wyeliminowanie zakażeń krzyżowych.

Worki 120/150 L z pokrywą- worki mocowane na zewnątrz wózka albo wewnątrz wózka w otwieranych szafkach.

Strefa C– CZYSTA Higieniczna– strefa na czystą bieliznę albo na akcesoria  higieniczne na półkach w zamykanych szafkach- wyeliminowanie zakażeń krzyżowych .

Strefa S- SERWISOWA- strefa Sprzątania i  Dezynfekcji.

Kuwety na pojemniki z jednorazowymi chusteczkami higienicznymi oraz pojemnik na rękawice gumowe i akcesoria do dezynfekcji dla personelu.

Płyny w zamykanych pojemnikach do mycia i dezynfekcji podłóg, ścian i powierzchni mebli w szpitalach typu: szafki, stoliki, krzesła, aparatura medyczna, łózka, inne profilowe powierzchnie.

ANTY-BAKTERYJNE tworzywo BCS – własności   Nowości Komponenty  użyte do produkcji tego tworzywa zawierają JONY SREBRA i PIRYTION ZYNKU o znaczeniu fungistatycznym (hamują podział komórek grzybowych) i bakteriostatycznym (hamują podział komórek bakteryjnych). Skuteczność ochrony bakteryjnej została potwierdzona przez niezależne międzynarodowe labolatoria , wskazujące na skuteczne eliminowanie bakterii typu:

Eliminacja Bakterii typu:

  1. Staphylococus Aureus ATCC 6538,
  2. Escherichia coli ATCC 8739,
  3. Pseudomonas Aeruginosa ATCC 15442
  4. Klebsiella pneumoniae ATCC 4532

WÓZKI  BCS  z tworzywa anty-bakteryjnegozawierają JONY SREBRA i PIRYTION ZYNKU o znaczeniu fungistatycznym i bakteriostatycznym STOP BAKTERIOM ! najwyższe standardy higieny !  V1WÓZKI BCS   niezbędne w każdym Szpitalu

Shopping Cart